Poznaj nas

Jesteśmy zespołem ludzi, których pasją jest praca z drugim człowiekiem. Nasza firma powstała abyśmy mogli od początku do końca mieć wpływ na rozwój mowy dzieci, młodzieży i dorosłych.
Aby móc uzupełniać terapię i indywidualnie podążać za pacjentem, a nie tkwić w standardowych procedurach,

Jesteśmy do państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 8-20.00 Wiemy, że macie Państwo mnóstwo spraw na głowie dlatego oferujemy do pracy zarówno nasze gabinety jaki bezpłatny dojazd do Państwa domu. Pracujemy ponad 10 lat i w trakcie tego okresu zmienialiśmy się dla Państwa, wiemy ,że Wasze dzieci, młodzież czy dorośli mają tyle do powiedzenia...... Pozwólcie nam działać a my zrobimy wszystko aby tak się stało

Oferujemy Państwu:

Kompleksową diagnozę mowy, Diagnozę  neurologopedyczną,
Diagnozę zaburzeń pokarmowych, Korektę wad wymowy, Terapię jąkania
Diagnoza i terapię dysleksji, Stymulowania rozwoju mowy, Terapię po udarach

Wspomagania rozwoju komunikacji u dzieci: z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dyzartrią, alalią, niedosłuchem, oligofazją Wspomaganie rozwoju mowy za pomocą komunikacji alternatywnej i wspomagającej, Indywidualne zajęcia logopedyczne, Kompleksową terapię dla dzieci z autyzmem i z zespołem Aspergera, Terapię wspierającą mowę, koncentrację i uwagę (metoda Tomatisa, Play Attention,  masaż Mazgutowej, metoda Verbotonalna, intergrację sensoryczną)

Nie robimy wszystkiego, ale to co robimy......robimy dobrze. Dojeżdżamy do Ciebie lub Twojego dziecka na terenie Łodzi bez dodatkowych  opłat. Zadzwoń teraz i umów się na diagnozę ! Czekamy na Ciebie.

Logopeda Łódź - Tel: 605 084 208 Gabinet logopedyczny w Łodzi
Projekt i wykonanie Hiarte